top of page
Hakkımızda

İstifleme makinaları sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve  birikimlerimizi 2017 yılının başında Batı İstif Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. kurarak yeni bir yapıya,  yeni bir heyecana taşıdık. 
 

Aynı yıl Global bir üretici ile yaptığımız anlaşma kapsamında, uluslararası standart ve spesifikasyonlara uygun olarak ürettirdiğimiz forklift ve depo ekipmanlarını tescilli markamız olan "KAIZEN" ile siz değerli müşterilerimiz kullanımına sunduk. 
 

2021 yılı başında, yeni ünvanımız Trend İstif Makinaları olarak ülkemizin saygın ve güçlü firmalarından Tetaş İç ve Dış Tic. A.Ş.'nin Türkiye mümessili olduğu, her biri dünya devi olan "Hyundai" ve "Zoomlion" markalarının Ankara Bölge Bayii olarak yetkilendirildik. Kurduğumuz satış, servis ve yedek parça yapılanması ile müşterilerimizin layık olduğu en üst seviye hizmeti sağlama ve sürdürme gayretindeyiz.

Hyundai Forklift Yetkili Satış

Hizmetlerimiz

Yedek Parça

En kısa sürede en doğru fiyatla yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bakım Onarım

En kısa sürede en doğru fiyatla teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Kiralama

İster uzun süreli ister kısa dönem tüm bakımları yapılmış forklift ve depo ekipmanlarını hizmetinize sunuyoruz.

Sıfır Makina

Hyundai forklift ve depo içi ekipmanları ile Zoomlion forklift, platform ve TeLift Transpalet seçenekleri yetkili satış noktası olarak hizmetinizdeyiz. 

İkinci El

Tümbakımlarını yaptığımız ikinci el forklift ve depo ekipmanı alım satımında hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi almak için

Bizi ara

bottom of page